Városi

2015/2016 tanév

Pattantyús Emlékverseny                                                    Felkészítő tanár

                   Ujpál Bálint              I. helyezett                                                Frózsi Béláné

2014/2015 tanév

“Törd  fejed!” városi matematika verseny                   Felkészítő Tanár:     

I. helyezett:                                                                                          Pörény Viktória

  • Csomós Bence                                                                                   Vitányi Ferenc
  • Rakaczki Donát
  • Vidó Zétény

Városi angol fordítási verseny

Szabó Petra                        IV. helyezett                                                  Mészáros Ágnes

Ézsöl András Zalán         V. helyezett                                                   Horváth Lászlóné

Angol nyelvi agymozgató csapatverseny

3-4. évfolyam, III. helyezett:                                                                 Somodiné Pataki Anna

  • Elekes Réka
  • Dukát Patrik
  • Steininger Bence

3-4. évfolyam, IV. helyezett:                                                                      Mészáros Ágnes

  • Boda Márton József
  • Beresnyák Réka
  • Sipos Angelika

5-6. évfolyam, I. helyezett:                                                                            Mészáros Ágnes

  • Csomós Bence
  • Szabó Petra
  • Szalontai Máté

5-6. évfolyam, III. helyezett:                                                                       Horváth Lászlóné

  • Ézsöl András Zalán
  • Nyíri Virág
  • Kántor László

7-8. évfolyam, II. helyezett:                                                                           Horváth Lászlóné

  • Vágner Szandra
  • Balogh Hanga
  • Róde Lea

7-8. évfolyam, III. helyezett:                                                                       Somodiné Pataki Anna

  • Szabó Barbara
  • Demeter Norina
  • Rácz Lili

 Városi német tesztíró verseny    

  • Sándor Berill               III. helyezett                                              Nagybányai-Kiss Ágnes
  • Sárközi Márton          III. helyezett                                               Nagybányai-Kiss Ágnes

Miskolc Térségi Konzorcium alkotói pályázat

  •    Perhács Máté     II. helyezett                                                            Takács Tiborné
  •    Elekes Réka        VI. helyezett                                                             Takács Tiborné

2013/2014 tanév

Francia szavalóverseny                                                    Felkészítő tanár:

    • Lichy Johanna        I. helyezett                                Antal Anetta
    • Ferencz Adél             IV. helyezett

Német verseny

    •  Csáki Eszter
    • Wechster Laura       IV. helyezett                Nagybányai-Kiss Ágnes
    • Sárközi Márton
    • Krajnik Ágota

Betlehem készítő verseny

    • 1. b osztály                   II. helyezett                    Silye Istvánné

Pattantyús Emlékverseny

    • Czél László
    • Tierra Coral Luis Geovanny      V. helyezett        Pörény Viktória
    • Tóth Sebestyén                                                              Varsás Csaba