Országos

2014/2015 tanév

HEBE országos angol nyelvi levelező verseny

II. helyezett:                                                                                        Somodiné Pataki Anna

  • Vidó Zalán
  • Galambos Gábor
  • Lovász Bálint

Bibliaismereti verseny

I. helyezett:                                                                                              Kiss Gyula

  • Halmai Levente
  • Horváth Kristóf
  • Kocsis Domonkos
  • Puskás Balázs Ákos

Langwest országos Tehetségkutató

Vágner Szandra   III. helyezett                                                            Horváth Lászlóné

 Jane Haining angol nyelvi emlékverseny                       

Vágner Szandra      II. helyezett                                                            Horváth Lászlóné

Csorba György Természettudományi Feladatmegoldó verseny:

  • Puskás Balázs 8b.                  Fizika IV.  hely.            Varsás Csaba
  • Kocsis Domonkos 8.b           Fizika V. hely.              Varsás Csaba
  • Béni Gergely 8.b                    Földrajz IV. hely.         Molnár Andrea
  • Demeter Norina 8.a              Földrajz VIII. hely.       Molnár Andrea
  • Varga Fanni 8.b                     Földrajz IX. hely.          Molnár Andrea
  • Gombos Gréta 8.b                 Földrajz X. hely.           Molnár Andrea
  • Horváth Kristóf 8.a               Matematika II. hely.    Pörény Viktória

 

 

2013/2014 tanév

Jane Haining angol nyelvi emlékverseny:

  • Barna Benedek     továbbjutott  a döntőbe         Somodiné P. Anna

Csorba fizika verseny:

  • Tierra Coral Luis Geovanny           IV. helyezett          Varsás Csaba

2013. október 25.

Debreceni Ref. Ált. Isk. tanulmányi verseny

  • Biblia ismereti verseny :                VI. helyezett               Pásztorné S. Katalin
        • Plósz István
        • Kocsis Simon
  • Angol nyelvi verseny:
        • Róde Lea                            VII. helyezett                 Mészáros Ágnes
        • Kupás Krisztina
  • Német nyelvi verseny:
        • Györki Bianka                     IV. helyezett         Nagybányai Kiss  Ágnes
        • Tierra Coral Luis Geovanny
  • Informatika verseny:
        • Harsányi Milán                         VII. helyezett               Varsás Csaba